+420 776 037 998

masazetesin@gmail.com

Akupunktura
Akupunktura je pojmenování pro léčebný systém pocházející z Číny
Více zde
Shiatsu masáž
Shiatsu v sobě spojuje techniky pohmatu, stlačování, mobilizace kloubů a končetin a pokrývá tak celou škálu potřebných úkonů v rámci jedné masáže.
Více zde
Baňkování
Baňková terapie je starodávná forma alternativní medicíny, při které se přikládají speciální baňky na povrch pokožky zpravidla na pět až patnáct minut.
Více zde
Fytoterapie
Patentované bylinné směsi i směsi na míru pro obnovu zdraví a energie.
Více zde
Previous slide
Next slide

Akupunktura

Akupunktura je pojmenování pro léčebný systém pocházející z Číny. Její podstatou je stimulace aktivních bodů pomocí tenkých jehliček, aplikovaných pod povrch kůže. Je vhodná pro bolesti kloubů, svalů, krční i bederní páteře. Působí při mnohých vnitřních obtížích jako jsou poruchy trávení, zácpa, močové záněty, gynekologické poruchy, častá a chronická nachlazení, migrény.

Fotogalerie

nABÍDKA SLUŽEB

Trápí Vás dlouhodobé či akutní potíže pohybového aparátu a nevíte, jak se jích zbavit? Nabízíme Vám individuální terapii, při které komplexně vyšetříme Váš pohybový aparát, zjistíme příčinu Vašich potíží a navrhneme léčebný plán a terapeutické postupy.

Akupunktura

Shiatsu masáž

Baňkování

Fytoterapie

Kontaktujte nás

Provozní doba je flexibilní dle objednávek.

Jmenuji se Martin. Jsem duší akupunkturista, masér, a specializuji se na léčbu bolestí pohybového aparátu i jiných vnitřních neduhů. Srdcem mé praxe je Balanční metoda používáná taiwanskými mistry čínské medicíny.

Nabídka služeb

Menu

Kontakty