INSPIRACE A ZAJÍMAVOSTI PRO VÁS

Recenze fotoknihy a fotoobrazu od Saal Digital

Recenze fotoknihy a fotoobrazu od Saal Digital

Již delší dobu jsem uvažoval o fotoknize, ve které bych publikoval své oblíbené fotografie. Velice mě zaujala nabídka k otestování fotoknihy zdarma od Saal Digital. Na kampaň, kde rozdávali poukazy k otestování fotoknihy zdarma jsem narazil na jejich facebookových stránkách www.facebook.com/saal.digital.cz, kde mimo jiné pravidelně běží akce na různé slevy.

Nabídka mě také zaujala, neboť jsem již několikrát narazil na internetu na pochvalné recenze – na tisk, zpracovaní a služby od Seal Digital.

Na výběr je dostatečná škála formátů fotoknihy, kde si každý vybere formát, který mu bude vyhovovat. Po výběru formátu máte dvě možnosti, jak fotoknihu zhotovit a to pomocí softwaru od Saal Digital a nebo si fotoknihu navrhnete sami, nejlépe např. v programu Photoshop, InDesign, QuarkXPress nebo jiném programu pro upravování.

Já šel cestou návrhu fotoknihy v InDesignu. Po vytvoření fotoknihy a dodržení pravidel knihu pohodlně nahrajete přes webové rozhraní do online programu od Saal Digital, kde proběhne finální kontrola před odesláním dat do tisku. Doporučuji si před finálním potvrzením všechny data pořádně znovu zkontrolovat, ať neuděláte menší chybku jako já. Po odeslání se všechna data odesílají rovnou do tisku.

Kniha dorazila od zaslání dat do tisku za cca 4 dny v odolném balení. Po otevření fotoknihy a listovaní v ní jsem se nemohl vynadívat na kvalitu zpracovaní knihy. Zaujala mne hlavně plochá vazba, která je vážně úžasná a do budoucna při tvorbě fotoknihy se nebudu bát s rozložením fotografií více experimentovat. Tisk, kvalita a barvy jsou také naprosto v pořádku.

Shrnuto podtrženo, když ke všemu co jsem napsal výše přičtu bezproblémovou komunikaci a rychlé odpovědi od Saal Digital, mohu jejich služby jednoznačně doporučit a budu se těšit na další spolupráci.

Dostal jsem další nabídku tentokrát však k otestovaní fotoobrazu, kterou jsem velice rád využil. Velikost fotoobrazu jsem vybral 40 x 60 s tiskem na fotoplátno. Doprava od objednání opět velmi rychlá i kvalita balení a tak obraz přišel bez jakéhokoliv poškození. Kvalita tisku a věrnost barev byla také naprosto pořádku a tak mohu fotoobrazy vřele doporučit.

Další novinky

Nenechte si ujít